به گزارش روابط عمومی موسسه آموزشی دانش آموختگان تهران پس از رفع محدودیت‌های کرونایی و به درخواست دانشگاه علوم پزشکی اردبیل، همایش موفقیت در آزمون علوم پایه پزشکی و دندان پزشکی در روز یک شنبه ۵ دی ماه برگزار گردید.


در این همایش دکتر صادق شفائی،‌مدیر محترم آموزش موسسه آموزشی دانش آموختگان تهران،‌ضمن ابراز خرسندی از فرصت برگزاری این همایش، شرایط جدید تحصیل و آزمون را با توجه به آنلاین بودن آموزش بیان داشتند و تصریح کردند برنامه ریزی مطالعه و مدیریت ۴ ترم علوم پایه در این دوران نسبت به گذشته باید تغییر یافته و با توجه به نیازها و ویژگی‌های جدید به روز شود.
ایشان ضمن برشمردن شرایط جدید آزمون، روش صحیح و درخور نتیجه را برای دانشجویان بیان نمودن
در پایان این همایش دکتر محمدرضا زاهدی؛ مدیریت محترم عامل گروه سرمایه گذاری پیشگامان،‌با توجه به نیاز روز پزشکان و دانشجویان محترم نسبت به یاگیری مدیریت کسب و کار، از آمادگی خود نسبت به انجام این آموزش خبر داد و این امور مورد توجه اساتید و دانشجویان حاضر در همایش قرار گرفت.
در پایان این همایش تعدادی از کتاب‌های آموزشی چاپ شده توسط گروه سرمایه گذاری پیشگامان،‌به رسم یادبود به حضار تقدیم گردید.
لازم به ذکر است روسا، اساتید و دانشجویان دیگر دانشگاه‌های سراسر کشور جهت هماهنگی به منظور برگزاری همایش در دانشگاه خود،‌می‌تواند از طریق راه‌های ارتباطی با موسسه آموزشی دانش آموختگان تهران، اقدام نمایند.

درباره الهه حریرچیان

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *