زوج های دانشجوی واجد شرایط می‌توانند تا ۲۰ دی ماه ۱۳۹۶ به سایت رسمی ستاد ازدواج به آدرس http://ezdevaj.nahad.ir مراجعه کرده و اطلاعات مربوط به خود را ثبت کنند.

سپس پرینت نسخه چاپی را دریافت کرده و به همراه مدارک اعلام شده جهت تایید نهایی در سایت به دانشگاه ارایه دهند. سپس بعد از اعلام کاروان‌ها، کاروان دلخواه را انتخاب کنند.

اگر زوجینی قبلا ثبت نام کرده باشد، آیا می‌توانند باز هم ثبت نام کنند؟

حالت اول: اگر قبلا ثبت نام صورت گرفته ولی اعزامی صورت نگرفته، اگر هفته آخر ثبت نام سایت باز شد، می‌توانند به عنوان جامانده انتخاب کاروان  کنند.
حالت دوم: ولی اگر ثبت نام صورت گرفته و اعزام هم انجام شده، امکان ثبت نام مجدد فعلا وجود ندارد.
حالت سوم: در صورتی که یکی از زوجین قبلا ثبت نام کرده است ولی استفاده نکرده است، مراجعه شود به سایت ثبت نام.

تاریخ عقد مجاز جهت ثبت نام

تاریخ عقد مجاز جهت ثبت نام اولیه یک مهر ۹۵ تا یک دی ۹۶ است. در مواردی که هر دو زوج دانشجو باشند، فقط یکی از آنها باید به عنوان داوطلب اصلی برای ثبت نام اقدام کند.

دانشجویان تا یک هفته پس از ثبت نام، مدارک لازم را جهت تائید به دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه یا دفتر استانی مربوطه ارائه کنند تا ثبت نام قطعی شود.

در دانشگاه هایی که دفتر نهاد وجود ندارد، دانشجویان پس از ثبت نام، مدارک لازم را جهت تائید به رابط فرهنگی دانشگاه که از طرف ستاد ازدواج تعیین شده ارائه کنند تا ثبت نام قطعی صورت گیرد. مدارک لازم جهت تایید، اصل عقدنامه، اصل شناسنامه و کارت ملی زوجین، اصل کارت دانشجویی است.

دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها باید حداکثر یک هفته پس از دریافت مدارک هر داوطلب، نسبت به تعیین تکلیف در خصوص تائید یا رد ثبت نام در سایت اقدام کنند.

ویرایش اطلاعات ثبت نام شده توسط خود داوطلب و صرفاً قبل از تائید ثبت نام مقدور است. زوج های دانشجو تا ۲۰ دی ماه ۱۳۹۶ برای ثبت نام فرصت دارند.

درباره محمد توسلیان

کارشناس انفورماتیکم، مدیر وبسایت موسسه دانش آموختگان تهران، علاقه‌مند به دنیای وب، وردپرس و دیجیتال مارکتینگ که دوست دارم تجربیاتم رو با دیگران به اشتراک بگذارم.

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *