به گزارش روابط عمومی گروه سرمایه‌گذاری پیشگامان؛ جشن رونمایی از سیب سبز ۱۴۰۱ در روز یک‌شنبه ۱۸ اردیبهشت در محل سالن همایش‌های رازی دانشکده داروسازی دانشگاه تهران با حضور جمعی از مولفان، دانشجویان و اساتید دانشگاه برگزار گردید.

در ابتدای این مراسم دکتر محمدرضا زاهدی مدیریت محترم عامل گروه سرمایه‌گذاری پیشگامان؛ با اشاره به فعالیت یک سال گذشته مولفین سیب سبز ۱۴۰۱، از زحمات این عزیزان قدردانی نموده و خاطرنشان کردند: محبوبیت کتاب‌های سیب سبز در بین دانشجویان پزشکی مرهون زحمات یک تیم با‌انگیزه، پرنشاط، خلاق و جوان بوده‌ است.

ایشان با توجه به گسترش جمعیت مولفین مجموعه سیب سبز بیان نمودند: کار کردن با نیروی خلاق جوان همیشه برای ما دغدغه و رویکرد اصلی بوده‌است و امروز مفتخر به آن هستیم که بیش از ۲۰۰ جوان نخبه علمی در خانواده سیب‌ سبز فعالیت داشتند.

دکتر زاهدی در ادامه با اشاره به اهمیت کارآفرینی در حوزه سلامت و آموزش کسب و کار بیان داشتند: نیاز امروز، آموزش کسب و کار و کارآفرینی، نیاز اصلی دانشجویان و فارغ‌التحصیلان پزشکی می‌باشد که به حول قوه الهی، گروه سرمایه‌گذاری پیشگامان در این عرصه برنامه‌ریزی هدفمند داشته‌است.

در ادامه این مراسم دکتر صادق شفائی مدیر محترم آموزش موسسه آموزشی دانش‌آموختگان تهران، ضمن ابراز خرسندی از حضور دانشجویان در جشن رونمایی سیب سبز ۱۴۰۱، به ویژگی‌های مجموعه سیب‌سبز۱۴۰۱ اشاره نموده و آن را مجموعه‌ای مفید و مکفی برای دانشجویان علوم‌پایه عنوان نمودند.

در ادامه از مجموعه سیب سبز ۱۴۰۱ و تمبر اختصاصی آن رونمایی و از مولفین آن تقدیر و تشکر به عمل آمد.

حسن ختام این جشن، استند آپ کمدی علی فریادی با موضوع مجموعه سیب سبز بود که با استقبال مهمانان روبه رو شد و چهره آنان را به لبخند مزین نمود.

لینک خرید کتاب‌های سیب سبز

درباره الهه حریرچیان

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *