۵ نکته کلیدی برای موفقیت در آزمون علوم پایه‌ی اسفند ۹۶ که باید آن‌ها را بدانیم:

۱- رفرنس: رفرنس‌های امتحان اسفند۹۶ اعلام شده است و نسبت به شهریور ۹۶ هیچ تفاوتی ندارد. بنابراین نسبت به شهریور نیازی به تغییر محتوا نخواهیم داشت!

۲- زمان امتحان: طبق تقویم آموزشی زمان برگزاری امتحان همان ۳ اسفند می‌باشد. البته تیم مدیریت وازرت بهداشت تغییر کرده است و در پاییز  امکان ارسال نامه در‌خواست تغییر زمان امتحان وجود دارد و از راه‌های مختلفی تلاش خواهیم  کرد. ولی در حال حاضر  زمان برگزاری امتحان همان زمان قبلی یعنی ۳ اسفند می‌باشد.

۳ مجری آزمون: مطابق سنوات گذشته هر قطب مجری امتحان می‌باشد و تغییری در این مورد انجام نگرفته است.

۴- طراح آزمون: تا این لحظه طراح آزمون مشخص نشده است و احتمال دارد که هر قطب خودش سوالات را برای قطب طراحی کند؛ شاید همانند شهریور امسال یک قطب میزبان، چند قطب دیگر شود.

۵- منبع: با توجه به ثابت بودن رفرنس، بسته آموزشی سیب سبز و سیب سرخ هم تغییر نخواهد کرد. همچنین امتحانات شهریور ۹۶ هم مباحث جدید و قابل توجهی نداشته‌اند و اکثراً مشابه امتحانات قبلی بوده‌اند و تعداد کمی هم نکات جدید را دارا بودند که به شکل جداگانه به دست شما می‌رسانیم.

پا نوشت: یک کتاب تک‌ آزمونی شامل سوالات امتحان شهریور ۹۶ همراه با پاسخ تشریحی کوتاه ویژه مرور و تست‌زنی نزدیک به امتحانات هم به چاپ رسانده‌‎ایم که می‌توانید از طریق این لینک خریداری کنید.

درباره دکتر صادق شفائی

پزشک، فارغ‌التحصیل دانشگاه علوم‌پزشکی تهران، مادر سیب سبز، سیستول، ژلوفن، طبیبانه!

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *